Biz Geleceği inşa ediyoruz...

Kaliteden ödün vermeden doğru, eksiksiz ve zamanında iş teslim etmeyi kendisine ilke edinen Kontek, kurulduğu 1995 yılından beri deneyimlerini Rusya’nın çeşitli bölgelerine ve Cezayir’e yayarak onlarca prestijli projeye imza atmıştır.

Geçen 20 yıl zarfında faaliyet gösterilen bu bölgelerde spor tesisleri, kültür merkezleri, yönetim ve ofis binaları, hastaneler, ticari yapılar ve alışveriş merkezleri, elit konut projeleri, okullar, üniversite kompleksi, öğrenci yurtları, oteller ve turizm tesisleri gibi çok sayıda sosyal proje hayata geçirilmiştir.

2010 yılında aynı çatı altında kurulan Kontek Gayrimenkul A.Ş., İstanbul Göztepe ve Bağdat Caddesi Çiftehavuzlar’daki Kontek Düet Konut projeleri ve Gebze’deki iki ayrı Lojistik Merkezi projesi ile Türkiye’deki yatırımlarına hızlı ve emin adımlarla devam etmektedir.

Bugüne kadar üstlenilen projelerdeki iş gücü ihtiyaçları doğrultusunda yönetici, mühendis ve işçi kadrolarında çalışan çeşitli uluslardan yaklaşık 25,000 kişiye doğrudan; mekanik, elektrik, müşavirlik ve hizmet alanlarında faaliyet gösteren birçok şirket ile işbirliği yapılarak yüzlerce kişiye de dolaylı istihdam sağlanmıştır.

20. yaşımızı kutlarken, zor koşullar altında özveriyle görev yapan ve bu başarıda büyük emeği bulunan çalışanlarımız; inşa edilen okul ve üniversitelerdeki öğrencilerin, stadyum ve spor salonlarındaki gençlerin, kültür ve sanat merkezlerindeki sanatçıların, sağlık kurumlarında şifa bulan hastaların ve diğer yaşam alanlarında güvenle yaşayan insanların verdiği enerji ve heyecanla bir kez daha gururla tekrarlıyorlar:

“Biz geleceği inşa ediyoruz”

e-Katalog indirmek için tıklayın